Panele szklane to nowoczesna alternatywa do tradycyjnych płytek ceramicznych. Ich nieograniczone możliwości jeśli chodzi o dobór kolorystyki oraz grafiki to też brak ograniczeń w ich wykorzystaniu. Na szkle mogę wykonać kolor (mam możliwość wymalować szkło na kolor z pełnej palety NCS której posiadam wzornik) ewentualnie każda grafika która jest wystarczającej rozdzielczości potrzebnej do wykonania wydruku odpowiednich rozmiarów.

Co przemawia za użyciem paneli szklanych:

- panele w porównaniu do płytek ceramicznych nie posiadają fug w których mogą gromadzić się zabrudzenia i tłuszcz, dzięki temu panel można bardzo szybko umyć za pomocą płynu do mycia szyb i kawałka ręcznika papierowego

- są odporne na wilgoć co jest ich dużym atutem dlatego też możemy stosować je w różnych pomieszczeniach - m.in. w łazienkach przy umywalkach na ścianach i w kuchniach przy blatach, kuchenkach i zlewach.

- szkło z którego wykonuję panele jest hartowane dzięki czemu też są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne tj. przypadkowe uderzenia nacisk np: przy gniazdkach i wysokie temperatury np. przy kuchenkach gazowych gdzie mamy do czynienia z ogniem

Możliwe jest  wykonanie elementów szklanych o długościach powyżej trzech metrów dzięki czemu nie widać łączeń na panelu na jednej płaszczyźnie. Pod gniazda elektryczne wycinane są otwory w odpowiednich miejscach, dzięki temu nie ma problemu z wykończeniu całej przestrzeni którą chcemy ozdobić szkłem, np. między szafkami w kuchni.

Cena paneli ustalana jest indywidualnie pod każde zamówienie.